Logo Bui / Pedowska Architekci

Bui / Pędowska Architekci

Pracownia

Pracownia BUI-PĘDOWSKA ARCHITEKCI powstała z inicjatywy Mai Bui Ngoc oraz Marty Pędowskiej w styczniu 2015 roku. Ma na swoim koncie zarówno budynki mieszkalne jedno- i wielorodzinne, jak i biurowe oraz użyteczności publicznej - restauracje, przedszkola, laboratoria czy przychodnie. W pracowni Bui-Pędowska Architekci do projektowania podchodzimy kompleksowo. Uwzględniamy uwarunkowania nie tylko urbanistyczne ale i środowiskowe, kulturowe oraz ekonomiczne inwestycji. W pełni kontrolujemy przyjęty budżet oraz harmonogram. Każdego z klientów słuchamy uważnie. Każdego z nich traktujemy indywidualnie, szanując jego potrzeby i oczekiwania. Oferujemy wsparcie na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego

Mai Bui Ngoc

Architektka. Absolwentka Wydziału Architektury na Politechnice Warszawskiej oraz Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Mieszkała, uczyła się i pracowała we Francji, w Irlandii oraz Anglii. W Polsce pracowała w renomowanym biurze architektonicznym – Jems Architekci. Zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach architektonicznych, jest autorką kilkunastu koncepcji architektonicznych, biurowych i mieszkaniowych, które zostałyzrealizowane bądź są w trakcie realizacji. Na jej twórczość wizualną mają wpływ liczne podróże po świecie i wieloletnie zawodowe doświadczenie. Jest wielokrotną mistrzynią Francji w chińskich sztukach walki (kung-fu, wu-shu). Współzałożyła duet artystyczny Siostry Bui (www.buifilm.com).

Marta Pędowska

Architektka. Absolwentka Wydziału Architektury na Politechnice Warszawskiej. W latach 2007–2013 studentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim i wolny słuchacz na Podyplomowych Studiach Varsawianistycznych. Pracowała w renomowanych biurach architektonicznych w Polsce, Irlandii i Stanach Zjednoczonych. Kuratorka i współorganizatorka cyklu wystaw na warszawskich bulwarach wiślanych. Sternik jachtowy, pszczelarka amatorka. Lubi bawić się słowami.

Współpracujemy

Magdalena Piotrowska

Architekt

Maciej Apt

Architekt

Adam Pietrzak

Architekt

Katarzyna Zakrzewska

Architekt

Marta Czeczko

Architekt wnętrz

Beata Gula

Architekt

Chcesz rozpocząć
z nami współpracę?

Zadzwoń: 880477826

Napisz: bui.pedowska@gmail.com

Napisz wiadomość